16 Mart Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
MON%40Beraberlik%20CCA%40
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 üst%75
Güven62/100Orta riskModel uyumu 74%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,21, Cagliari Calcio 1,86).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
Beklenen gol (ev)
2,21
Beklenen gol (dep.)
1,86
Toplam beklenen gol
4,07
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monza 1431, Cagliari Calcio 1549.
- Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
- Simülasyonların %46'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1549).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven49/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Cagliari Calcio 1549, Monza 1431.
- Cagliari Calcio deplasmanda oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı.
- Simülasyonların %35'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,75 gol atıldı (2-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,21, Cagliari Calcio 1,86).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor (Monza 2,21, Cagliari Calcio 1,86).
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Cagliari Calcio son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,62 gol yedi.
- Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven59/100Orta risk
- Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Cagliari Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,07 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %77'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).