KuponperestV2
28 Eylül Perşembe · 18:30
Monza
0-0Maç sonucu
Bologna FC 1909

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,88

En olası skor

0-2

%8

Ev sahibi kazanır
%23
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%60
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%90
2.5 üst
%73
3.5 üst
%53

Skor olasılık matrisi

012345
02.35.16.35.03.01.4
13.07.58.97.14.32.1
22.25.36.45.13.11.5
31.12.53.12.41.50.7
40.40.91.10.90.50.3
50.10.30.30.20.10.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 95%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%60
Geçmiş frekans%59
Elo gücü%61
Ensemble sonucu%60

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Bologna FC 1909 1684.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1431 — 1684).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%60
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Monza 1431.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Bologna FC 1909 1684.
  • Monza iç sahada oynadığı 14 maçın %21'ini kazandı, maç başına 1,07 gol attı.
  • Simülasyonların %23'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Bologna FC 1909 1684, Monza 1431.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı.
  • Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,43, Bologna FC 1909 2,40).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,43, Bologna FC 1909 2,40).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,43, Bologna FC 1909 2,40).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%51
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,43, Bologna FC 1909 2,40).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%34
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,43, Bologna FC 1909 2,40).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,43, Bologna FC 1909 2,40).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,43, Bologna FC 1909 2,40).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%49
Güven54/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor (Monza 1,43, Bologna FC 1909 2,40).
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 1,48 gol yedi.
  • Monza son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven67/100Orta risk
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Bologna FC 1909 son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,83 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven67/100Yüksek risk
  • Monza kalesini maçların %7'inde, Bologna FC 1909 %20'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven63/100Orta risk
  • Monza için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven63/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,43.
  • İç sahada maç başına 1,07 gol üretiyor.
  • Bologna FC 1909 deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven63/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 2,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%64
Güven51/100Orta risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 2,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%43
Güven62/100Yüksek risk
  • Bologna FC 1909 için beklenen gol: 2,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Monza iç sahada maç başına 1,86 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,68 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%88
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%65
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,14 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,83.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (0-1-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monza — Bologna FC 1909 · Kuponperest