KuponperestV2
18 Ağustos Pazar · 17:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,88

En olası skor

1-3

%10

Ev sahibi kazanır
%18
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%62
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%92
2.5 üst
%74
3.5 üst
%54

Skor olasılık matrisi

012345
02.15.36.75.73.61.8
12.87.19.07.64.82.4
21.94.76.05.03.21.6
30.82.12.72.21.40.7
40.30.70.90.70.50.2
50.10.20.20.20.10.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 94%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%82
Elo gücü%84
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%18
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1682).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%63
Güven66/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Montpellier HSC 1379.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%37
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, RC Strasbourg Alsace 1682.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %18'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1682, Montpellier HSC 1379.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven75/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,33, RC Strasbourg Alsace 2,53).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,33, RC Strasbourg Alsace 2,53).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,33, RC Strasbourg Alsace 2,53).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%50
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,33, RC Strasbourg Alsace 2,53).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%34
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,33, RC Strasbourg Alsace 2,53).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,33, RC Strasbourg Alsace 2,53).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,33, RC Strasbourg Alsace 2,53).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%50
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,33, RC Strasbourg Alsace 2,53).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,97 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven63/100Orta risk
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,87 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%34
Güven63/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC kalesini maçların %3'inde, RC Strasbourg Alsace %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%65
Güven42/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%34
Güven55/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven77/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 1,33.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • RC Strasbourg Alsace deplasmanda maç başına 1,94 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven71/100Düşük risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 2,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven48/100Yüksek risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 2,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%47
Güven64/100Orta risk
  • RC Strasbourg Alsace için beklenen gol: 2,53.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%18
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven65/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%30
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,70 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven66/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,17 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,17 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,87.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Montpellier HSC — RC Strasbourg Alsace · Kuponperest