KuponperestV2
30 Nisan Salı · 19:00
Montpellier HSC
3-2Maç sonucu · İY 1-1
Paris Saint-Germain

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,90

En olası skor

0-3

%10

Ev sahibi kazanır
%8
Beraberlik
%14
Deplasman kazanır
%78
Karşılıklı gol
%58
1.5 üst
%90
2.5 üst
%78
3.5 üst
%57

Skor olasılık matrisi

012345
02.16.29.39.36.94.2
11.85.58.28.26.13.7
20.82.43.63.62.71.6
30.20.71.11.10.80.5
40.10.20.20.20.20.1
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 67%
Dixon-Coles%80
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%68
Elo gücü%84
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%9
Güven73/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Paris Saint-Germain 1858.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %8'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%13
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1858).
  • Simülasyonların %14'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%78
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Montpellier HSC 1379.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %78'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Paris Saint-Germain 1858.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %8'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%91
Güven77/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Paris Saint-Germain 1858, Montpellier HSC 1379.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %78'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%87
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,88, Paris Saint-Germain 3,00).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,88, Paris Saint-Germain 3,00).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,88, Paris Saint-Germain 3,00).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%51
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,88, Paris Saint-Germain 3,00).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%35
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,88, Paris Saint-Germain 3,00).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,88, Paris Saint-Germain 3,00).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,88, Paris Saint-Germain 3,00).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,88, Paris Saint-Germain 3,00).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçta maç başına 2,27 gol attı, 1,16 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%54
Güven56/100Orta risk
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Paris Saint-Germain son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,88 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%46
Güven56/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC kalesini maçların %3'inde, Paris Saint-Germain %47'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %42'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,88 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%54
Güven47/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,88.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,88.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven77/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,88.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Paris Saint-Germain deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%96
Güven75/100Düşük risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%77
Güven62/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%58
Güven65/100Orta risk
  • Paris Saint-Germain için beklenen gol: 3,00.
  • Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%11
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%60
Güven54/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%50
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,71 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,88; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%92
Güven65/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,17 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,88.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,17 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,88.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Montpellier HSC — Paris Saint-Germain · Kuponperest