KuponperestV2
16 Şubat Pazar · 17:00
Montpellier HSC
1-4Maç sonucu · İY 1-1
Olympique Lyonnais

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,04

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%17
Beraberlik
%21
Deplasman kazanır
%62
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%80
2.5 üst
%58
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.69.69.96.93.61.5
14.69.69.96.93.61.5
22.34.85.03.41.80.7
30.81.61.71.10.60.2
40.20.40.40.30.10.1
50.00.10.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 88%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%83
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%84

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Olympique Lyonnais 1743.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1743).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%65
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Montpellier HSC 1379.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Olympique Lyonnais 1743.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %17'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%84
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Lyonnais 1743, Montpellier HSC 1379.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda oynadığı 13 maçın %38'ini kazandı.
  • Simülasyonların %62'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %79'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%95
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,00, Olympique Lyonnais 2,08).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%81
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,00, Olympique Lyonnais 2,08).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,00, Olympique Lyonnais 2,08).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,00, Olympique Lyonnais 2,08).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,00, Olympique Lyonnais 2,08).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%19
Güven76/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,00, Olympique Lyonnais 2,08).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,00, Olympique Lyonnais 2,08).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,00, Olympique Lyonnais 2,08).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçta maç başına 1,67 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven58/100Orta risk
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Lyonnais son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC kalesini maçların %3'inde, Olympique Lyonnais %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven47/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%8
Güven79/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 1,00.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Olympique Lyonnais deplasmanda maç başına 1,54 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven76/100Düşük risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,62 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%60
Güven64/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,62 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven69/100Orta risk
  • Olympique Lyonnais için beklenen gol: 2,08.
  • Deplasmanda maç başına 1,62 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven66/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%43
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%70
Güven60/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%36
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%21
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven65/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Montpellier HSC — Olympique Lyonnais · Kuponperest