27 Mayıs Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
MHS%25Beraberlik%26ONI%49
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%75
Güven70/100Orta riskModel uyumu 81%
Neden?
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Montpellier HSC 1379.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,18
Beklenen gol (dep.)
1,64
Toplam beklenen gol
2,82
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, OGC Nice 1616.
- Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1616).
- Simülasyonların %24'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven59/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: OGC Nice 1616, Montpellier HSC 1379.
- OGC Nice deplasmanda oynadığı 16 maçın %19'ini kazandı.
- Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,25 gol atıldı (1-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,18, OGC Nice 1,64).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven65/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,18, OGC Nice 1,64).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- OGC Nice son 30 maçta maç başına 1,27 gol attı, 1,79 gol yedi.
- Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- OGC Nice son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,82 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %56'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).