10 Şubat Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
MHS%12Beraberlik%16MON%72
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 2.5 üst%57
Güven70/100Orta riskModel uyumu 98%
Neden?
- Monaco için beklenen gol: 2,99.
- Deplasmanda maç başına 1,93 gol üretiyor.
- Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,14
Beklenen gol (dep.)
2,99
Toplam beklenen gol
4,13
En olası skor
1-2
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven80/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Monaco 1736.
- Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven80/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1736).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Montpellier HSC 1379.
- Monaco deplasmanda oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı.
- Simülasyonların %73'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,50 gol atıldı (1-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven62/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,14, Monaco 2,99).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven62/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,14, Monaco 2,99).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,13 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).