7 Nisan Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
MHS%16Beraberlik%22LOR%62
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%84
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 85%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Montpellier HSC 1379.
- Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
0,77
Beklenen gol (dep.)
1,99
Toplam beklenen gol
2,76
En olası skor
0-1
%13
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven77/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Lorient 1624.
- Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %16'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven70/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1624).
- Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven61/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Montpellier HSC 1379.
- Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
- Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,77, Lorient 1,99).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,77, Lorient 1,99).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
- Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
- Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven65/100Orta risk
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %44'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).