KuponperestV2
14 Mayıs Pazar · 15:00
Montpellier HSC
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Lorient

Kuponperest analizi

MHS%15Beraberlik%23LOR%62

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%85
Güven76/100Düşük riskModel uyumu 84%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Montpellier HSC 1379.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.

Beklenen gol (ev)

0,77

Beklenen gol (dep.)

1,99

Toplam beklenen gol

2,76

En olası skor

0-1

%13

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%15
Güven77/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Lorient 1624.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %14'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1624).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%62
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Lorient 1624, Montpellier HSC 1379.
  • Lorient deplasmanda oynadığı 14 maçın %29'ini kazandı.
  • Simülasyonların %66'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%50
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,77, Lorient 1,99).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%50
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 0,77, Lorient 1,99).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • Lorient son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,05 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%45
Güven63/100Orta risk
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Lorient son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,76 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %48'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Montpellier HSC — Lorient · Kuponperest