10 Mart Pazar · 15:00
Kuponperest analizi
MHS%26Beraberlik%24ASC%51
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%74
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 97%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Montpellier HSC 1379.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,26
Beklenen gol (dep.)
1,83
Toplam beklenen gol
3,09
En olası skor
1-1
%10
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Angers SCO 1527.
- Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1527).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven60/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Montpellier HSC 1379.
- Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,26, Angers SCO 1,83).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,26, Angers SCO 1,83).
- Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
- Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
- Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven55/100Orta risk
- Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
- Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,09 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %58'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).