KuponperestV2
22 Eylül Pazar · 18:00
Montpellier HSC
3-2Maç sonucu · İY 0-1
AJ Auxerre

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,88

En olası skor

0-2

%8

Ev sahibi kazanır
%27
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%54
Karşılıklı gol
%71
1.5 üst
%92
2.5 üst
%74
3.5 üst
%55

Skor olasılık matrisi

012345
02.04.65.34.12.31.1
13.27.58.66.53.81.7
22.66.06.95.33.01.4
31.43.23.72.81.60.7
40.61.31.51.10.60.3
50.20.40.50.40.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%73
Monte Carlo%73
Elo gücü%76
Ensemble sonucu%75

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%25
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, AJ Auxerre 1576.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1379 — 1576).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%54
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Montpellier HSC 1379.
  • AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven61/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, AJ Auxerre 1576.
  • Montpellier HSC iç sahada oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %27'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%75
Güven70/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: AJ Auxerre 1576, Montpellier HSC 1379.
  • AJ Auxerre deplasmanda oynadığı 17 maçın %18'ini kazandı.
  • Simülasyonların %54'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,61, AJ Auxerre 2,29).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%88
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,61, AJ Auxerre 2,29).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%71
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,61, AJ Auxerre 2,29).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%52
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,61, AJ Auxerre 2,29).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%36
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,61, AJ Auxerre 2,29).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%12
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,61, AJ Auxerre 2,29).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%29
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,61, AJ Auxerre 2,29).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%48
Güven53/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor (Montpellier HSC 1,61, AJ Auxerre 2,29).
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,63 gol attı, 2,31 gol yedi.
  • AJ Auxerre son 30 maçta maç başına 1,36 gol attı, 2,14 gol yedi.
  • Montpellier HSC son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven56/100Orta risk
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • AJ Auxerre son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,90 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC kalesini maçların %3'inde, AJ Auxerre %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %29'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%69
Güven42/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 1,61.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven44/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 1,61.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven73/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 1,61.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • AJ Auxerre deplasmanda maç başına 2,18 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven70/100Düşük risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 2,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%62
Güven49/100Yüksek risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 2,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven66/100Orta risk
  • AJ Auxerre için beklenen gol: 2,29.
  • Deplasmanda maç başına 1,24 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC iç sahada maç başına 2,47 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%23
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%34
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,72 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,90; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,18 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%63
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,18 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,90.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Montpellier HSC — AJ Auxerre · Kuponperest