KuponperestV2
28 Şubat Cuma · 22:45
Monaco
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Stade de Reims

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

2,07

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%39
1.5 üst
%62
2.5 üst
%33
3.5 üst
%16

Skor olasılık matrisi

012345
0118.63.30.80.20.0
116124.61.20.20.0
2118.63.30.80.20.0
35.44.11.50.40.10.0
41.91.40.50.10.00.0
50.50.40.20.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 66%
Dixon-Coles%83
Monte Carlo%84
Geçmiş frekans%70
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Stade de Reims 1527.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%26
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1527).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Monaco 1707.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Stade de Reims 1527.
  • Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Stade de Reims 1527, Monaco 1707.
  • Stade de Reims deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%74
Güven64/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%90
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,41, Stade de Reims 0,76).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%65
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,41, Stade de Reims 0,76).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%38
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,41, Stade de Reims 0,76).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%20
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,41, Stade de Reims 0,76).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%6
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,41, Stade de Reims 0,76).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %33'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,41, Stade de Reims 0,76).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%62
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,41, Stade de Reims 0,76).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%80
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,41, Stade de Reims 0,76).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Stade de Reims son 30 maçta maç başına 0,78 gol attı, 1,35 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Stade de Reims son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,17 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%57
Güven53/100Yüksek risk
  • Monaco kalesini maçların %20'inde, Stade de Reims %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %61'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,76 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven63/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven74/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,41.
  • İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Stade de Reims deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%52
Güven59/100Orta risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,76.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,76.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%4
Güven75/100Yüksek risk
  • Stade de Reims için beklenen gol: 0,76.
  • Deplasmanda maç başına 0,80 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%50
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%60
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%13
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 0,95 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,17; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%70
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,21 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,17.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,21 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,17.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monaco — Stade de Reims · Kuponperest