2 Nisan Pazar · 17:05
Kuponperest analizi
MON%49Beraberlik%24RST%27
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%85
Güven71/100Düşük riskModel uyumu 91%
Neden?
- Monaco için beklenen gol: 1,80.
- İç sahada maç başına 1,73 gol üretiyor.
- RC Strasbourg deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
1,80
Beklenen gol (dep.)
1,26
Toplam beklenen gol
3,05
En olası skor
1-1
%11
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, RC Strasbourg 1620.
- Monaco iç sahada oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı, maç başına 1,73 gol attı.
- Simülasyonların %47'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1707 — 1620).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg 1620, Monaco 1707.
- RC Strasbourg deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,80, RC Strasbourg 1,26).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,61 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,80, RC Strasbourg 1,26).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,49 gol yedi.
- RC Strasbourg son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,61 gol yedi.
- Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- RC Strasbourg son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).