KuponperestV2
2 Eylül Pazar · 21:00
Monaco
2-3Maç sonucu · İY 0-1
Olympique Marseille

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

2,40

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%34
Beraberlik
%28
Deplasman kazanır
%38
Karşılıklı gol
%49
1.5 üst
%68
2.5 üst
%42
3.5 üst
%22

Skor olasılık matrisi

012345
08.7116.82.80.90.2
110138.13.41.00.3
26.27.74.82.00.60.2
32.53.11.90.80.20.1
40.70.90.60.20.10.0
50.20.20.10.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 3.5 alt

Uyum 65%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%78
Geçmiş frekans%64
Ensemble sonucu%74

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%40
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Olympique Marseille 1620.
  • Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven61/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1736 — 1620).
  • Simülasyonların %28'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%35
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, Monaco 1736.
  • Olympique Marseille deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%65
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Olympique Marseille 1620.
  • Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %34'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%60
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique Marseille 1620, Monaco 1736.
  • Olympique Marseille deplasmanda oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı.
  • Simülasyonların %38'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %72'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven69/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,19, Olympique Marseille 1,25).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,19, Olympique Marseille 1,25).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%48
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,19, Olympique Marseille 1,25).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,19, Olympique Marseille 1,25).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,19, Olympique Marseille 1,25).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %42'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,19, Olympique Marseille 1,25).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%52
Güven44/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,19, Olympique Marseille 1,25).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%74
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,19, Olympique Marseille 1,25).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Olympique Marseille son 30 maçta maç başına 1,59 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique Marseille son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Monaco kalesini maçların %23'inde, Olympique Marseille %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %51'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven54/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,19.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Olympique Marseille deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven41/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,19.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Olympique Marseille deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%12
Güven74/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,19.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Olympique Marseille deplasmanda maç başına 0,94 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven60/100Orta risk
  • Olympique Marseille için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Olympique Marseille için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven74/100Yüksek risk
  • Olympique Marseille için beklenen gol: 1,25.
  • Deplasmanda maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%28
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%65
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,07 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven56/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%40
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monaco — Olympique Marseille · Kuponperest