KuponperestV2
1 Aralık Cumartesi · 20:00
Monaco
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Montpellier HSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 9 ms

Beklenen toplam gol

2,45

En olası skor

1-0

%18

Ev sahibi kazanır
%73
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%8
Karşılıklı gol
%34
1.5 üst
%69
2.5 üst
%45
3.5 üst
%23

Skor olasılık matrisi

012345
08.74.61.20.20.00.0
1178.82.30.40.10.0
2168.42.20.40.10.0
3105.41.40.20.00.0
44.92.60.70.10.00.0
51.91.00.30.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 96%
Dixon-Coles%91
Monte Carlo%92
Elo gücü%93
Ensemble sonucu%91

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%73
Güven70/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Montpellier HSC 1379.
  • Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%17
Güven75/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1736 — 1379).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%9
Güven80/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Monaco 1736.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%91
Güven82/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Montpellier HSC 1379.
  • Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %73'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%27
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Montpellier HSC 1379, Monaco 1736.
  • Montpellier HSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%83
Güven74/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%93
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,92, Montpellier HSC 0,53).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%72
Güven71/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,92, Montpellier HSC 0,53).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,92, Montpellier HSC 0,53).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%27
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,92, Montpellier HSC 0,53).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%10
Güven83/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,92, Montpellier HSC 0,53).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %45'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%28
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,92, Montpellier HSC 0,53).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,92, Montpellier HSC 0,53).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%73
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,92, Montpellier HSC 0,53).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • Montpellier HSC son 30 maçta maç başına 0,62 gol attı, 2,30 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%39
Güven60/100Yüksek risk
  • Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Montpellier HSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,44 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %34'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%61
Güven60/100Orta risk
  • Monaco kalesini maçların %23'inde, Montpellier HSC %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %66'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,53 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven80/100Düşük risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,92.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven68/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,92.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%31
Güven74/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 1,92.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • Montpellier HSC deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%40
Güven70/100Orta risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%12
Güven76/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%1
Güven83/100Yüksek risk
  • Montpellier HSC için beklenen gol: 0,53.
  • Deplasmanda maç başına 0,40 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%47
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%44
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%63
Güven61/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%29
Güven64/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%12
Güven71/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,08 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%76
Güven67/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,37 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,44.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monaco — Montpellier HSC · Kuponperest