KuponperestV2
22 Aralık Cumartesi · 21:00
Monaco
0-2Maç sonucu · İY 0-0
EA Guingamp

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,14

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%70
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%12
Karşılıklı gol
%53
1.5 üst
%83
2.5 üst
%61
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.73.91.60.40.10.0
1108.63.61.00.20.0
2129.74.01.10.20.0
38.77.23.00.80.20.0
44.94.01.70.50.10.0
52.21.80.70.20.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 79%
Dixon-Coles%88
Monte Carlo%88
Elo gücü%80
Ensemble sonucu%87

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%65
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, EA Guingamp 1620.
  • Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1736 — 1620).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%13
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Monaco 1736.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%87
Güven70/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1736, EA Guingamp 1620.
  • Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: EA Guingamp 1620, Monaco 1736.
  • EA Guingamp deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %12'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%94
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,24, EA Guingamp 0,82).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%80
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,24, EA Guingamp 0,82).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%58
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,24, EA Guingamp 0,82).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%36
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,24, EA Guingamp 0,82).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,24, EA Guingamp 0,82).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%20
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,24, EA Guingamp 0,82).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%42
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,24, EA Guingamp 0,82).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%64
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 2,24, EA Guingamp 0,82).
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
  • EA Guingamp son 30 maçta maç başına 0,82 gol attı, 1,81 gol yedi.
  • Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%53
Güven58/100Orta risk
  • Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • EA Guingamp son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,06 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %53'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Monaco kalesini maçların %23'inde, EA Guingamp %27'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %47'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,82 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven76/100Düşük risk
  • Monaco için beklenen gol: 2,24.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven65/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 2,24.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven65/100Yüksek risk
  • Monaco için beklenen gol: 2,24.
  • İç sahada maç başına 1,63 gol üretiyor.
  • EA Guingamp deplasmanda maç başına 2,29 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%57
Güven62/100Orta risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%20
Güven71/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven76/100Yüksek risk
  • EA Guingamp için beklenen gol: 0,82.
  • Deplasmanda maç başına 0,71 gol üretiyor.
  • Monaco iç sahada maç başına 1,19 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%52
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%12
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%75
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,06.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Monaco — EA Guingamp · Kuponperest