18 Mayıs Cumartesi · 21:00
Kuponperest analizi
MON%60Beraberlik%24AMI%16
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%84
Güven75/100Düşük riskModel uyumu 87%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Amiens 1620.
- Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
1,88
Beklenen gol (dep.)
0,85
Toplam beklenen gol
2,72
En olası skor
1-0
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1736, Amiens 1620.
- Monaco iç sahada oynadığı 16 maçın %56'ini kazandı, maç başına 1,63 gol attı.
- Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven69/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1736 — 1620).
- Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Amiens 1620, Monaco 1736.
- Amiens deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,88, Amiens 0,85).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %50'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor (Monaco 1,88, Amiens 0,85).
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,79 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Amiens son 30 maçta maç başına 1,12 gol attı, 1,85 gol yedi.
- Monaco son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven52/100Yüksek risk
- Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Amiens son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,72 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %49'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).