17 Nisan Perşembe · 01:00
Kuponperest analizi
MIR%43Beraberlik%30FBP%27
En güçlü istatistiksel sinyal
2.5 alt%62
Güven61/100Orta riskModel uyumu 98%
Neden?
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Mirassol 1,31, Grêmio FBPA 0,90).
- Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Mirassol son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Beklenen gol (ev)
1,31
Beklenen gol (dep.)
0,90
Toplam beklenen gol
2,21
En olası skor
1-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven53/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Mirassol 1495, Grêmio FBPA 1493.
- Mirassol iç sahada oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı, maç başına 1,33 gol attı.
- Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven60/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1495 — 1493).
- Simülasyonların %29'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Grêmio FBPA 1493, Mirassol 1495.
- Grêmio FBPA deplasmanda oynadığı 14 maçın %7'ini kazandı.
- Simülasyonların %27'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven61/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Mirassol 1,31, Grêmio FBPA 0,90).
- Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %38'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven61/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor (Mirassol 1,31, Grêmio FBPA 0,90).
- Mirassol son 30 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,46 gol yedi.
- Grêmio FBPA son 30 maçta maç başına 1,03 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Mirassol son maçlarının %60'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven47/100Yüksek risk
- Mirassol son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Grêmio FBPA son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,21 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).