KuponperestV2
14 Eylül Cumartesi · 14:30
Millwall
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Luton Town

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

4,12

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%66
Beraberlik
%18
Deplasman kazanır
%16
Karşılıklı gol
%69
1.5 üst
%93
2.5 üst
%79
3.5 üst
%59

Skor olasılık matrisi

012345
01.72.11.60.70.30.1
14.26.24.32.00.70.2
26.08.45.92.71.00.3
35.57.65.32.50.90.2
43.75.23.71.70.60.2
52.12.92.00.90.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 98%
Dixon-Coles%52
Monte Carlo%52
Ensemble sonucu%52

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Millwall 1462, Luton Town 1480.
  • Millwall iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1462 — 1480).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1480, Millwall 1462.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%80
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Millwall 1462, Luton Town 1480.
  • Millwall iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven37/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1480, Millwall 1462.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%78
Güven58/100Orta risk
  • Simülasyonların %82'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,74, Luton Town 1,40).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 üst

Toplam gol

%92
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,74, Luton Town 1,40).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 üst

Toplam gol

%78
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,74, Luton Town 1,40).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

3.5 üst

Toplam gol

%57
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,74, Luton Town 1,40).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

4.5 üst

Toplam gol

%39
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,74, Luton Town 1,40).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

1.5 alt

Toplam gol

%8
Güven68/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,74, Luton Town 1,40).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son maçlarının %21'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,74, Luton Town 1,40).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son maçlarının %21'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,74, Luton Town 1,40).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son maçlarının %21'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven62/100Orta risk
  • Millwall son 14 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven62/100Yüksek risk
  • Millwall kalesini maçların %29'inde, Luton Town %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %31'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven58/100Orta risk
  • Millwall için beklenen gol: 2,74.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%70
Güven43/100Yüksek risk
  • Millwall için beklenen gol: 2,74.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%52
Güven55/100Yüksek risk
  • Millwall için beklenen gol: 2,74.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven53/100Orta risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Millwall iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%39
Güven56/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Millwall iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven68/100Yüksek risk
  • Luton Town için beklenen gol: 1,40.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Millwall iç sahada maç başına 1,29 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%54
Güven44/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%27
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%19
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%88
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%60
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%37
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,82 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%87
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%62
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,32 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Millwall — Luton Town · Kuponperest