KuponperestV2
14 Eylül Cumartesi · 14:30
Millwall
0-1Maç sonucu · İY 0-1
Luton Town

Kuponperest analizi

MIL%58Beraberlik%22LUT%20

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%52
Güven55/100Yüksek riskModel uyumu 98%

Neden?

  • Millwall için beklenen gol: 2,74.
  • İç sahada maç başına 2,14 gol üretiyor.
  • Luton Town deplasmanda maç başına 2,60 gol yiyor.

Beklenen gol (ev)

2,74

Beklenen gol (dep.)

1,40

Toplam beklenen gol

4,14

En olası skor

2-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven40/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Millwall 1462, Luton Town 1480.
  • Millwall iç sahada oynadığı 7 maçın %43'ini kazandı, maç başına 2,14 gol attı.
  • Simülasyonların %66'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%22
Güven57/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1462 — 1480).
  • Simülasyonların %18'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%20
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Luton Town 1480, Millwall 1462.
  • Luton Town deplasmanda oynadığı 15 maçın %7'ini kazandı.
  • Simülasyonların %16'inde deplasman kazandı.

2.5 üst

Toplam gol

%78
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,74, Luton Town 1,40).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %79'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.

2.5 alt

Toplam gol

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor (Millwall 2,74, Luton Town 1,40).
  • Millwall son 14 maçta maç başına 1,54 gol attı, 1,84 gol yedi.
  • Luton Town son 30 maçta maç başına 1,50 gol attı, 2,43 gol yedi.
  • Millwall son maçlarının %21'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven62/100Orta risk
  • Millwall son 14 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Luton Town son 30 maçının %87'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %69'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).