KuponperestV2
26 Ocak Cumartesi · 20:30
Milan
0-0Maç sonucu
SSC Napoli

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 18 ms

Beklenen toplam gol

2,78

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%40
Beraberlik
%25
Deplasman kazanır
%36
Karşılıklı gol
%57
1.5 üst
%78
2.5 üst
%53
3.5 üst
%30

Skor olasılık matrisi

012345
05.77.75.62.70.90.3
18.0128.23.91.40.4
26.08.56.12.91.00.3
32.94.23.01.40.50.1
41.11.51.10.50.20.1
50.30.50.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 0.5 üst

Uyum 57%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%75
Geçmiş frekans%92
Ensemble sonucu%80

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%38
Güven60/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1732, SSC Napoli 1791.
  • Milan iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,54 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1732 — 1791).
  • Simülasyonların %25'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%38
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Milan 1732.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1732, SSC Napoli 1791.
  • Milan iç sahada oynadığı 13 maçın %46'ini kazandı, maç başına 1,54 gol attı.
  • Simülasyonların %40'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%62
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: SSC Napoli 1791, Milan 1732.
  • SSC Napoli deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %36'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %75'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,47, SSC Napoli 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%78
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,47, SSC Napoli 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%54
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,47, SSC Napoli 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%29
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,47, SSC Napoli 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,47, SSC Napoli 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %53'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,47, SSC Napoli 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%46
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,47, SSC Napoli 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%71
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,47, SSC Napoli 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,11 gol yedi.
  • SSC Napoli son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Milan son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • SSC Napoli son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,89 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Milan kalesini maçların %30'inde, SSC Napoli %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %43'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven65/100Orta risk
  • Milan için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,54 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,54 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,47.
  • İç sahada maç başına 1,54 gol üretiyor.
  • SSC Napoli deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven59/100Orta risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,15 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%44
Güven50/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,15 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%16
Güven72/100Yüksek risk
  • SSC Napoli için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 1,53 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,15 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%31
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%29
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%71
Güven55/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,27 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven59/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%47
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,62 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,89.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-0-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Milan — SSC Napoli · Kuponperest