KuponperestV2
5 Kasım Cumartesi · 20:45
Milan
2-1Maç sonucu · İY 1-0
Spezia Calcio

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

2,53

En olası skor

1-1

%13

Ev sahibi kazanır
%52
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%21
Karşılıklı gol
%52
1.5 üst
%71
2.5 üst
%49
3.5 üst
%24

Skor olasılık matrisi

012345
08.07.13.31.00.20.0
113125.41.60.40.1
2109.54.41.30.30.1
35.75.22.40.70.20.0
42.32.11.00.30.10.0
50.70.70.30.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 97%
Dixon-Coles%79
Monte Carlo%79
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1735, Spezia Calcio 1620.
  • Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven65/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1735 — 1620).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Spezia Calcio 1620, Milan 1735.
  • Spezia Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1735, Spezia Calcio 1620.
  • Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,50 gol attı.
  • Simülasyonların %52'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Spezia Calcio 1620, Milan 1735.
  • Spezia Calcio deplasmanda oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %21'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,63, Spezia Calcio 0,91).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,09 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 üst

Toplam gol

%74
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,63, Spezia Calcio 0,91).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,09 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

2.5 üst

Toplam gol

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,63, Spezia Calcio 0,91).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,09 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

3.5 üst

Toplam gol

%24
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,63, Spezia Calcio 0,91).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,09 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

4.5 üst

Toplam gol

%11
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,63, Spezia Calcio 0,91).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,09 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %49'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %50.

1.5 alt

Toplam gol

%26
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,63, Spezia Calcio 0,91).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,09 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%53
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,63, Spezia Calcio 0,91).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,09 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%76
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,63, Spezia Calcio 0,91).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,46 gol attı, 1,09 gol yedi.
  • Spezia Calcio son 30 maçta maç başına 0,83 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven56/100Yüksek risk
  • Milan son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Spezia Calcio son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,54 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %52'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %51).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%51
Güven56/100Yüksek risk
  • Milan kalesini maçların %33'inde, Spezia Calcio %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %48'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,91 — gol bulamama olasılığı yüksek.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%81
Güven70/100Düşük risk
  • Milan için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,63.
  • İç sahada maç başına 1,50 gol üretiyor.
  • Spezia Calcio deplasmanda maç başına 1,47 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven56/100Orta risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%24
Güven68/100Yüksek risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%7
Güven74/100Yüksek risk
  • Spezia Calcio için beklenen gol: 0,91.
  • Deplasmanda maç başına 0,87 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,07 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%66
Güven53/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%31
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%17
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,12 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%75
Güven57/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%42
Güven50/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,42 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,54.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Milan — Spezia Calcio · Kuponperest