Monte Carlo simülasyonu
10.000 simülasyon · 7 msBeklenen toplam gol
4,28
En olası skor
2-2
%7
- Ev sahibi kazanır
- %35
- Beraberlik
- %20
- Deplasman kazanır
- %46
- Karşılıklı gol
- %78
- 1.5 üst
- %92
- 2.5 üst
- %80
- 3.5 üst
- %62
Skor olasılık matrisi
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 1.6 | 3.5 | 4.0 | 3.0 | 1.7 | 0.8 |
| 1 | 2.9 | 6.8 | 7.6 | 5.7 | 3.2 | 1.5 |
| 2 | 2.8 | 6.3 | 7.2 | 5.4 | 3.1 | 1.4 |
| 3 | 1.8 | 4.0 | 4.5 | 3.4 | 1.9 | 0.9 |
| 4 | 0.8 | 1.9 | 2.1 | 1.6 | 0.9 | 0.4 |
| 5 | 0.3 | 0.7 | 0.8 | 0.6 | 0.3 | 0.2 |
Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde
Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst
Uyum 62%Maç sonucu
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Milan 1752, Roma 1839.
- Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1752 — 1839).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, Milan 1752.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Çifte şans
Ev sahibi kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Milan 1752, Roma 1839.
- Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
- Simülasyonların %35'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır veya berabere
Çifte şans
- Güç reytingi farkı: Roma 1839, Milan 1752.
- Roma deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
- Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik dışı
Çifte şans
- Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Toplam gol
0.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,89, Roma 2,27).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,89, Roma 2,27).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,89, Roma 2,27).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
3.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,89, Roma 2,27).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
4.5 üst
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,89, Roma 2,27).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %80'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
1.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,89, Roma 2,27).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
2.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,89, Roma 2,27).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
3.5 alt
Toplam gol
- Modeller bu maç için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,89, Roma 2,27).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Roma son 30 maçta maç başına 2,29 gol attı, 1,16 gol yedi.
- Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
- Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Roma son 30 maçının %43'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,16 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %78'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).
Karşılıklı gol yok
Karşılıklı gol
- Milan kalesini maçların %27'inde, Roma %53'inde kapalı tuttu.
- Simülasyonların %22'inde en az bir takım gol atamadı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Takım golü
Ev sahibi 0.5 üst
Takım golü
- Milan için beklenen gol: 1,89.
- İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
- Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 1.5 üst
Takım golü
- Milan için beklenen gol: 1,89.
- İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
- Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Ev sahibi 2.5 üst
Takım golü
- Milan için beklenen gol: 1,89.
- İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
- Roma deplasmanda maç başına 1,27 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 0.5 üst
Takım golü
- Roma için beklenen gol: 2,27.
- Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
- Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 1.5 üst
Takım golü
- Roma için beklenen gol: 2,27.
- Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
- Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman 2.5 üst
Takım golü
- Roma için beklenen gol: 2,27.
- Deplasmanda maç başına 2,07 gol üretiyor.
- Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı
İlk yarı ev sahibi önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı berabere
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı deplasman önde
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 0.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı 1.5 üst
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İlk yarı karşılıklı gol
İlk yarı
- İlk yarı beklenen gol: 1,83 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
- Maçın toplam beklenen golü 4,16; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
- Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı
İkinci yarı 0.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,33 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,16.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
İkinci yarı 1.5 üst
İkinci yarı
- İkinci yarı beklenen gol: 2,33 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
- Maçın toplam beklenen golü 4,16.
- 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,33 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.