KuponperestV2
17 Aralık Pazar · 12:30
Milan
3-0Maç sonucu · İY 2-0
Monza

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

4,47

En olası skor

2-1

%8

Ev sahibi kazanır
%70
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%13
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%94
2.5 üst
%81
3.5 üst
%63

Skor olasılık matrisi

012345
01.01.31.00.50.20.0
13.04.43.11.50.50.1
25.07.15.02.40.80.2
35.47.65.42.60.90.3
44.36.24.42.10.70.2
52.84.02.81.30.50.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 2.5 üst

Uyum 87%
Dixon-Coles%63
Monte Carlo%58
Ensemble sonucu%61

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%71
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Monza 1431.
  • Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1752 — 1431).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%14
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Milan 1752.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%86
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Monza 1431.
  • Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
  • Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Monza 1431, Milan 1752.
  • Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
  • Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%85
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven76/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Milan 3,24, Monza 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%93
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Milan 3,24, Monza 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%79
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Milan 3,24, Monza 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%61
Güven51/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Milan 3,24, Monza 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%48
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Milan 3,24, Monza 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%7
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Milan 3,24, Monza 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%21
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Milan 3,24, Monza 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Milan 3,24, Monza 1,42).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%72
Güven69/100Orta risk
  • Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Milan kalesini maçların %27'inde, Monza %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%94
Güven69/100Düşük risk
  • Milan için beklenen gol: 3,24.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%76
Güven55/100Orta risk
  • Milan için beklenen gol: 3,24.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%61
Güven62/100Orta risk
  • Milan için beklenen gol: 3,24.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven63/100Orta risk
  • Monza için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%41
Güven64/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven75/100Yüksek risk
  • Monza için beklenen gol: 1,42.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%53
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%56
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 2,05 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%93
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%73
Güven58/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,61 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,66.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Milan — Monza · Kuponperest