17 Aralık Pazar · 12:30
Kuponperest analizi
MIL%71Beraberlik%15MON%14
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%61
Güven62/100Orta riskModel uyumu 87%
Neden?
- Milan için beklenen gol: 3,24.
- İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
- Monza deplasmanda maç başına 2,63 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
3,24
Beklenen gol (dep.)
1,42
Toplam beklenen gol
4,66
En olası skor
3-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven62/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Milan 1752, Monza 1431.
- Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
- Simülasyonların %70'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven72/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1752 — 1431).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Monza 1431, Milan 1752.
- Monza deplasmanda oynadığı 16 maçın %6'ini kazandı.
- Simülasyonların %13'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven63/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Milan 3,24, Monza 1,42).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %81'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.
2.5 alt
Toplam gol
Güven63/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor (Milan 3,24, Monza 1,42).
- Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
- Monza son 30 maçta maç başına 1,41 gol attı, 2,55 gol yedi.
- Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven69/100Orta risk
- Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Monza son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,66 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).