KuponperestV2
2 Şubat Pazar · 18:00
Milan
1-1Maç sonucu · İY 1-0
Internazionale Milano

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,08

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%31
Beraberlik
%17
Deplasman kazanır
%52
Karşılıklı gol
%73
1.5 üst
%92
2.5 üst
%78
3.5 üst
%56

Skor olasılık matrisi

012345
01.83.74.23.11.80.8
13.17.17.85.83.21.4
22.96.47.25.33.01.3
31.84.04.43.31.80.8
40.81.82.01.50.80.4
50.30.70.80.60.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman 1.5 üst

Uyum 77%
Dixon-Coles%65
Monte Carlo%68
Geçmiş frekans%75
Ensemble sonucu%69

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%32
Güven61/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Internazionale Milano 1890.
  • Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%19
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1752 — 1890).
  • Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Milan 1752.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, Internazionale Milano 1890.
  • Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
  • Simülasyonların %31'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%68
Güven64/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Internazionale Milano 1890, Milan 1752.
  • Internazionale Milano deplasmanda oynadığı 15 maçın %60'ini kazandı.
  • Simülasyonların %52'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%81
Güven67/100Düşük risk
  • Simülasyonların %83'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,85, Internazionale Milano 2,23).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%91
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,85, Internazionale Milano 2,23).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%73
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,85, Internazionale Milano 2,23).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%53
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,85, Internazionale Milano 2,23).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%37
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,85, Internazionale Milano 2,23).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %78'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%9
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,85, Internazionale Milano 2,23).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,85, Internazionale Milano 2,23).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%47
Güven48/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor (Milan 1,85, Internazionale Milano 2,23).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,71 gol attı, 1,27 gol yedi.
  • Internazionale Milano son 30 maçta maç başına 2,49 gol attı, 1,33 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%71
Güven59/100Orta risk
  • Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Internazionale Milano son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,08 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %73'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%29
Güven59/100Yüksek risk
  • Milan kalesini maçların %27'inde, Internazionale Milano %40'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %27'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven72/100Düşük risk
  • Milan için beklenen gol: 1,85.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%55
Güven58/100Orta risk
  • Milan için beklenen gol: 1,85.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%28
Güven69/100Yüksek risk
  • Milan için beklenen gol: 1,85.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • Internazionale Milano deplasmanda maç başına 1,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven69/100Düşük risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,23.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%69
Güven61/100Orta risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,23.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%39
Güven64/100Yüksek risk
  • Internazionale Milano için beklenen gol: 2,23.
  • Deplasmanda maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%41
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%85
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%52
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%34
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,79 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven62/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%67
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,28 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (3-0-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Milan — Internazionale Milano · Kuponperest