KuponperestV2
5 Nisan Cumartesi · 21:45
Milan
2-2Maç sonucu · İY 1-2
ACF Fiorentina

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 10 ms

Beklenen toplam gol

4,00

En olası skor

3-1

%8

Ev sahibi kazanır
%59
Beraberlik
%16
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%70
1.5 üst
%90
2.5 üst
%76
3.5 üst
%56

Skor olasılık matrisi

012345
01.92.72.01.00.40.1
14.67.05.12.50.90.3
25.88.66.43.21.20.3
34.97.25.32.61.00.3
43.04.53.31.70.60.2
51.52.31.70.80.30.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 1.5 üst

Uyum 65%
Dixon-Coles%71
Monte Carlo%71
Geçmiş frekans%58
Ensemble sonucu%68

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%58
Güven59/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, ACF Fiorentina 1594.
  • Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1752 — 1594).
  • Simülasyonların %16'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1594, Milan 1752.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Milan 1752, ACF Fiorentina 1594.
  • Milan iç sahada oynadığı 14 maçın %50'ini kazandı, maç başına 1,64 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%42
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: ACF Fiorentina 1594, Milan 1752.
  • ACF Fiorentina deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Simülasyonların %84'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,50, ACF Fiorentina 1,48).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,50, ACF Fiorentina 1,48).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

2.5 üst

Toplam gol

%72
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,50, ACF Fiorentina 1,48).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

3.5 üst

Toplam gol

%50
Güven42/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,50, ACF Fiorentina 1,48).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

4.5 üst

Toplam gol

%36
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,50, ACF Fiorentina 1,48).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %76'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %51.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,50, ACF Fiorentina 1,48).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%28
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,50, ACF Fiorentina 1,48).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%50
Güven42/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor (Milan 2,50, ACF Fiorentina 1,48).
  • Milan son 30 maçta maç başına 1,72 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • ACF Fiorentina son 30 maçta maç başına 1,20 gol attı, 1,86 gol yedi.
  • Milan son maçlarının %53'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%69
Güven64/100Orta risk
  • Milan son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • ACF Fiorentina son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,99 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %70'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %52).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%31
Güven64/100Yüksek risk
  • Milan kalesini maçların %27'inde, ACF Fiorentina %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %30'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%91
Güven72/100Düşük risk
  • Milan için beklenen gol: 2,50.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%68
Güven58/100Orta risk
  • Milan için beklenen gol: 2,50.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%46
Güven62/100Orta risk
  • Milan için beklenen gol: 2,50.
  • İç sahada maç başına 1,64 gol üretiyor.
  • ACF Fiorentina deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%78
Güven68/100Düşük risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven53/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • ACF Fiorentina için beklenen gol: 1,48.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Milan iç sahada maç başına 1,43 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%46
Güven50/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%33
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%82
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%51
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,75 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,99; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%90
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,99.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%65
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,23 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,99.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Milan — ACF Fiorentina · Kuponperest