23 Ekim Çarşamba · 22:00
Kuponperest analizi
MID%51Beraberlik%22SHE%27
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 1.5 üst%63
Güven56/100Orta riskModel uyumu 75%
Neden?
- Middlesbrough için beklenen gol: 2,05.
- İç sahada maç başına 1,56 gol üretiyor.
- Sheffield United deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
Beklenen gol (ev)
2,05
Beklenen gol (dep.)
1,43
Toplam beklenen gol
3,48
En olası skor
2-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Middlesbrough 1571, Sheffield United 1491.
- Middlesbrough iç sahada oynadığı 16 maçın %38'ini kazandı, maç başına 1,56 gol attı.
- Simülasyonların %53'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1571 — 1491).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Sheffield United 1491, Middlesbrough 1571.
- Sheffield United deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
- Simülasyonların %26'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven64/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Middlesbrough 2,05, Sheffield United 1,43).
- Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
- Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %61.
2.5 alt
Toplam gol
Güven64/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor (Middlesbrough 2,05, Sheffield United 1,43).
- Middlesbrough son 30 maçta maç başına 2,34 gol attı, 1,31 gol yedi.
- Sheffield United son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,26 gol yedi.
- Middlesbrough son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven63/100Orta risk
- Middlesbrough son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Sheffield United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,48 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %62).