KuponperestV2
10 Aralık Pazar · 15:00
Metz
0-1Maç sonucu · İY 0-0
Stade Brestois 29

Kuponperest analizi

MET%22Beraberlik%25SBR%53

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman kazanır veya berabere%78
Güven77/100Düşük riskModel uyumu 96%

Neden?

  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Metz 1427.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,16

Beklenen gol (dep.)

1,89

Toplam beklenen gol

3,05

En olası skor

1-1

%10

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Stade Brestois 29 1608.
  • Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1608).
  • Simülasyonların %21'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%53
Güven63/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Stade Brestois 29 1608, Metz 1427.
  • Stade Brestois 29 deplasmanda oynadığı 16 maçın %25'ini kazandı.
  • Simülasyonların %55'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 3,50 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%60
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,16, Stade Brestois 29 1,89).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%40
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,16, Stade Brestois 29 1,89).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçta maç başına 1,37 gol attı, 1,50 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%59
Güven67/100Orta risk
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Stade Brestois 29 son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %57'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).
Metz — Stade Brestois 29 · Kuponperest