24 Eylül Pazar · 13:00
Kuponperest analizi
MET%21Beraberlik%21RST%58
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%79
Güven74/100Düşük riskModel uyumu 92%
Neden?
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1666, Metz 1427.
- RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,55
Beklenen gol (dep.)
2,41
Toplam beklenen gol
3,96
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Metz 1427, RC Strasbourg Alsace 1666.
- Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %22'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven74/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1666).
- Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven64/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: RC Strasbourg Alsace 1666, Metz 1427.
- RC Strasbourg Alsace deplasmanda oynadığı 16 maçın %31'ini kazandı.
- Simülasyonların %58'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven72/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 3,96 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,55, RC Strasbourg Alsace 2,41).
- Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven72/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,96 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,55, RC Strasbourg Alsace 2,41).
- Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçta maç başına 1,73 gol attı, 2,00 gol yedi.
- Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven70/100Orta risk
- Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- RC Strasbourg Alsace son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,96 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).