KuponperestV2
18 Ağustos Cuma · 21:00
Metz
2-2Maç sonucu · İY 0-1
Olympique de Marseille

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 3 ms

Beklenen toplam gol

3,30

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%24
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%53
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%84
2.5 üst
%64
3.5 üst
%43

Skor olasılık matrisi

012345
03.97.87.75.12.51.0
14.99.89.76.43.21.3
23.16.16.14.02.00.8
31.32.62.51.70.80.3
40.40.80.80.50.30.1
50.10.20.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 81%
Dixon-Coles%76
Monte Carlo%76
Elo gücü%83
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Olympique de Marseille 1717.
  • Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven70/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1717).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%59
Güven55/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Metz 1427.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%41
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Olympique de Marseille 1717.
  • Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %24'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Olympique de Marseille 1717, Metz 1427.
  • Olympique de Marseille deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
  • Simülasyonların %53'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven73/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,26, Olympique de Marseille 1,98).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%84
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,26, Olympique de Marseille 1,98).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%64
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,26, Olympique de Marseille 1,98).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%43
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,26, Olympique de Marseille 1,98).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,26, Olympique de Marseille 1,98).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%16
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,26, Olympique de Marseille 1,98).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%36
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,26, Olympique de Marseille 1,98).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%57
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,26, Olympique de Marseille 1,98).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Olympique de Marseille son 30 maçta maç başına 1,69 gol attı, 1,54 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven61/100Orta risk
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Olympique de Marseille son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,24 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Metz kalesini maçların %7'inde, Olympique de Marseille %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%70
Güven66/100Orta risk
  • Metz için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%35
Güven64/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 1,26.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Olympique de Marseille deplasmanda maç başına 1,71 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%84
Güven68/100Düşük risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven59/100Orta risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%32
Güven68/100Yüksek risk
  • Olympique de Marseille için beklenen gol: 1,98.
  • Deplasmanda maç başına 1,21 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%22
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%41
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%43
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%86
Güven64/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,81 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,24.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (0-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Metz — Olympique de Marseille · Kuponperest