30 Mart Cumartesi · 17:00
Kuponperest analizi
MET%18Beraberlik%20MON%62
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman kazanır veya berabere%82
Güven78/100Düşük riskModel uyumu 93%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Metz 1427.
- Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,33
Beklenen gol (dep.)
2,47
Toplam beklenen gol
3,80
En olası skor
1-2
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven75/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Metz 1427, Monaco 1707.
- Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
- Simülasyonların %21'inde ev sahibi kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven76/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1707).
- Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven71/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Monaco 1707, Metz 1427.
- Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %60'inde deplasman kazandı.
- Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven72/100Düşük risk
- Modeller bu maç için toplam 3,80 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,33, Monaco 2,47).
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven72/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,80 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,33, Monaco 2,47).
- Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
- Monaco son 30 maçta maç başına 1,60 gol attı, 1,50 gol yedi.
- Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven72/100Orta risk
- Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
- Monaco son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,80 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %66'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).