KuponperestV2
17 Ağustos Cumartesi · 20:00
Metz
3-0Maç sonucu · İY 1-0
Monaco

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

4,20

En olası skor

1-2

%9

Ev sahibi kazanır
%15
Beraberlik
%13
Deplasman kazanır
%72
Karşılıklı gol
%67
1.5 üst
%93
2.5 üst
%77
3.5 üst
%58

Skor olasılık matrisi

012345
01.54.46.36.14.42.6
12.05.78.27.95.83.3
21.33.75.35.13.72.2
30.51.62.32.21.60.9
40.20.50.70.70.50.3
50.00.10.20.20.10.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır

Uyum 88%
Dixon-Coles%70
Monte Carlo%72
Geçmiş frekans%69
Elo gücü%66
Ensemble sonucu%70

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%14
Güven78/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Monaco 1741.
  • Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%16
Güven77/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1741).
  • Simülasyonların %13'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%70
Güven71/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1741, Metz 1427.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %72'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%30
Güven71/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Monaco 1741.
  • Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %15'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%86
Güven80/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Monaco 1741, Metz 1427.
  • Monaco deplasmanda oynadığı 15 maçın %47'ini kazandı.
  • Simülasyonların %72'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%84
Güven77/100Düşük risk
  • Simülasyonların %87'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%99
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,29, Monaco 2,90).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%90
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,29, Monaco 2,90).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%76
Güven69/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,29, Monaco 2,90).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%56
Güven57/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,29, Monaco 2,90).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%41
Güven70/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,29, Monaco 2,90).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %77'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%10
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,29, Monaco 2,90).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%24
Güven69/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,29, Monaco 2,90).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%44
Güven57/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,29, Monaco 2,90).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Monaco son 30 maçta maç başına 1,77 gol attı, 1,41 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%67
Güven69/100Orta risk
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Monaco son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,20 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %67'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%33
Güven69/100Yüksek risk
  • Metz kalesini maçların %7'inde, Monaco %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %33'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven70/100Orta risk
  • Metz için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%36
Güven68/100Orta risk
  • Metz için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%14
Güven80/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 1,29.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Monaco deplasmanda maç başına 1,87 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%93
Güven77/100Düşük risk
  • Monaco için beklenen gol: 2,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%74
Güven62/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 2,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%55
Güven67/100Orta risk
  • Monaco için beklenen gol: 2,90.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%16
Güven68/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%52
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%83
Güven67/100Düşük risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%54
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%31
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,85 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%91
Güven68/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%69
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,35 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 4,20.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 5,00 gol atıldı (0-0-4). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Metz — Monaco · Kuponperest