KuponperestV2
28 Nisan Pazar · 13:00
Metz
1-2Maç sonucu · İY 1-2
Lille OSC

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

2,97

En olası skor

0-1

%10

Ev sahibi kazanır
%11
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%67
Karşılıklı gol
%51
1.5 üst
%80
2.5 üst
%58
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.911128.74.82.1
14.08.89.77.13.91.7
21.63.63.92.91.60.7
30.41.01.10.80.40.2
40.10.20.20.20.10.0
50.00.00.00.00.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 92%
Dixon-Coles%87
Monte Carlo%89
Elo gücü%85
Ensemble sonucu%88

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%12
Güven82/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Lille OSC 1755.
  • Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%20
Güven79/100Orta risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1755).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%68
Güven75/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Metz 1427.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%32
Güven75/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Lille OSC 1755.
  • Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %11'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%88
Güven82/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Lille OSC 1755, Metz 1427.
  • Lille OSC deplasmanda oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı.
  • Simülasyonların %67'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%80
Güven79/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven80/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Metz 0,81, Lille OSC 2,19).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%79
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Metz 0,81, Lille OSC 2,19).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%57
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Metz 0,81, Lille OSC 2,19).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%35
Güven73/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Metz 0,81, Lille OSC 2,19).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%18
Güven82/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Metz 0,81, Lille OSC 2,19).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%21
Güven79/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Metz 0,81, Lille OSC 2,19).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%43
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Metz 0,81, Lille OSC 2,19).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%65
Güven73/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor (Metz 0,81, Lille OSC 2,19).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,06 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Lille OSC son 30 maçta maç başına 1,34 gol attı, 0,93 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%50
Güven68/100Orta risk
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Lille OSC son 30 maçının %40'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,01 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %51'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %57).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%50
Güven68/100Orta risk
  • Metz kalesini maçların %7'inde, Lille OSC %43'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %49'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,81 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%59
Güven66/100Orta risk
  • Metz için beklenen gol: 0,81.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%22
Güven71/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 0,81.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%5
Güven83/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 0,81.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Lille OSC deplasmanda maç başına 0,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%89
Güven84/100Düşük risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 2,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%56
Güven46/100Yüksek risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 2,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%38
Güven74/100Orta risk
  • Lille OSC için beklenen gol: 2,19.
  • Deplasmanda maç başına 1,40 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%14
Güven72/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%49
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%72
Güven66/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%19
Güven70/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,32 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%80
Güven69/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven57/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,69 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,01.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,00 gol atıldı (0-0-3). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Metz — Lille OSC · Kuponperest