KuponperestV2
6 Mayıs Pazar · 17:00
Metz
1-2Maç sonucu · İY 1-0
Angers SCO

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 4 ms

Beklenen toplam gol

3,21

En olası skor

1-1

%9

Ev sahibi kazanır
%32
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%46
Karşılıklı gol
%62
1.5 üst
%83
2.5 üst
%62
3.5 üst
%40

Skor olasılık matrisi

012345
04.07.16.33.81.70.6
15.7109.15.42.40.9
24.17.46.63.91.70.6
32.03.53.21.90.80.3
40.71.31.10.70.30.1
50.20.40.30.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 97%
Dixon-Coles%69
Monte Carlo%68
Elo gücü%68
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Angers SCO 1527.
  • Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven71/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1427 — 1527).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%47
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Metz 1427.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%53
Güven62/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Metz 1427, Angers SCO 1527.
  • Metz iç sahada oynadığı 15 maçın %13'ini kazandı, maç başına 1,00 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven73/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Angers SCO 1527, Metz 1427.
  • Angers SCO deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven79/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,44, Angers SCO 1,78).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%83
Güven78/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,44, Angers SCO 1,78).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,44, Angers SCO 1,78).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%40
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,44, Angers SCO 1,78).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%23
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,44, Angers SCO 1,78).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %62'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%17
Güven78/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,44, Angers SCO 1,78).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,44, Angers SCO 1,78).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%60
Güven68/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Metz 1,44, Angers SCO 1,78).
  • Metz son 30 maçta maç başına 1,07 gol attı, 2,76 gol yedi.
  • Angers SCO son 30 maçta maç başına 0,96 gol attı, 1,78 gol yedi.
  • Metz son maçlarının %30'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%61
Güven64/100Orta risk
  • Metz son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Angers SCO son 30 maçının %47'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %62'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %56).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%39
Güven64/100Yüksek risk
  • Metz kalesini maçların %7'inde, Angers SCO %30'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %38'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven67/100Orta risk
  • Metz için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven61/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven78/100Yüksek risk
  • Metz için beklenen gol: 1,44.
  • İç sahada maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Angers SCO deplasmanda maç başına 1,73 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%80
Güven70/100Düşük risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%46
Güven43/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%26
Güven74/100Yüksek risk
  • Angers SCO için beklenen gol: 1,78.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Metz iç sahada maç başına 2,27 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%26
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%35
Güven58/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%76
Güven63/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%41
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven66/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%54
Güven54/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Metz — Angers SCO · Kuponperest