KuponperestV2
22 Eylül Cumartesi · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 152 ms

Beklenen toplam gol

3,10

En olası skor

2-1

%10

Ev sahibi kazanır
%62
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%81
2.5 üst
%61
3.5 üst
%38

Skor olasılık matrisi

012345
04.54.52.40.90.20.0
18.99.75.01.80.50.1
29.49.95.21.80.50.1
36.56.93.61.30.30.1
43.43.61.90.70.20.0
51.41.50.80.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 87%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%81
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%81

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%60
Güven52/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1713 — 1467).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%19
Güven69/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Manchester United 1713.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%81
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Wolverhampton Wanderers 1467.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %62'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%40
Güven59/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Wolverhampton Wanderers 1467, Manchester United 1713.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%79
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,08, Wolverhampton Wanderers 1,06).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven74/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,08, Wolverhampton Wanderers 1,06).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,08, Wolverhampton Wanderers 1,06).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%38
Güven66/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,08, Wolverhampton Wanderers 1,06).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%20
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,08, Wolverhampton Wanderers 1,06).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %61'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven74/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,08, Wolverhampton Wanderers 1,06).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,08, Wolverhampton Wanderers 1,06).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%62
Güven66/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,08, Wolverhampton Wanderers 1,06).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçta maç başına 1,25 gol attı, 1,65 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven59/100Orta risk
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Wolverhampton Wanderers son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,14 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven59/100Yüksek risk
  • Manchester United kalesini maçların %20'inde, Wolverhampton Wanderers %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven75/100Düşük risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,08.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%59
Güven58/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,08.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%35
Güven67/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,08.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Wolverhampton Wanderers deplasmanda maç başına 1,88 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven62/100Orta risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven64/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven76/100Yüksek risk
  • Wolverhampton Wanderers için beklenen gol: 1,06.
  • Deplasmanda maç başına 0,94 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven59/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven54/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,38 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven63/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven51/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,76 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,14.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (1-1-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Manchester United — Wolverhampton Wanderers · Kuponperest