KuponperestV2
11 Mayıs Pazar · 14:15
Manchester United
0-2Maç sonucu · İY 0-1
West Ham United

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 48 ms

Beklenen toplam gol

3,30

En olası skor

1-1

%11

Ev sahibi kazanır
%59
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%19
Karşılıklı gol
%63
1.5 üst
%87
2.5 üst
%64
3.5 üst
%43

Skor olasılık matrisi

012345
04.14.22.40.90.20.1
18.49.45.11.90.50.1
29.09.95.42.00.50.1
36.47.03.81.40.40.1
43.43.72.00.70.20.0
51.41.60.90.30.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 88%
Dixon-Coles%81
Monte Carlo%81
Elo gücü%77
Ensemble sonucu%78

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%55
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, West Ham United 1577.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1577).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Manchester United 1673.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven68/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, West Ham United 1577.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %59'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%45
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Manchester United 1673.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %20'ini kazandı.
  • Simülasyonların %19'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven67/100Orta risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,13, West Ham United 1,09).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%85
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,13, West Ham United 1,09).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%61
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,13, West Ham United 1,09).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%39
Güven55/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,13, West Ham United 1,09).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%22
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,13, West Ham United 1,09).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %64'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%15
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,13, West Ham United 1,09).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%39
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,13, West Ham United 1,09).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%61
Güven55/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,13, West Ham United 1,09).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 1,23 gol attı, 1,73 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven60/100Orta risk
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %57'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,22 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Manchester United kalesini maçların %20'inde, West Ham United %13'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %37'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%87
Güven66/100Düşük risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,13.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven46/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,13.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven65/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,13.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • West Ham United deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%68
Güven64/100Orta risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven56/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven73/100Yüksek risk
  • West Ham United için beklenen gol: 1,09.
  • Deplasmanda maç başına 1,00 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%39
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%74
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%24
Güven57/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,42 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%55
Güven49/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,80 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,22.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Manchester United — West Ham United · Kuponperest