11 Mayıs Pazar · 14:15
Kuponperest analizi
MUN%38Beraberlik%23WHA%39
En güçlü istatistiksel sinyal
Deplasman 1.5 üst%55
Güven61/100Orta riskModel uyumu 98%
Neden?
- West Ham United için beklenen gol: 1,86.
- Deplasmanda maç başına 1,67 gol üretiyor.
- Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,67
Beklenen gol (dep.)
1,86
Toplam beklenen gol
3,53
En olası skor
1-1
%9
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven54/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, West Ham United 1577.
- Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
- Simülasyonların %36'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven68/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1577).
- Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven52/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Manchester United 1673.
- West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
- Simülasyonların %42'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven60/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,67, West Ham United 1,86).
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %69'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven60/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,67, West Ham United 1,86).
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- West Ham United son 30 maçta maç başına 2,02 gol attı, 1,44 gol yedi.
- Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven61/100Orta risk
- Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- West Ham United son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 3,53 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %71'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).