KuponperestV2
4 Şubat Pazar · 14:00
Manchester United
3-0Maç sonucu · İY 1-0
West Ham United

Kuponperest analizi

MUN%37Beraberlik%23WHA%40

En güçlü istatistiksel sinyal

Deplasman 1.5 üst%59
Güven62/100Orta riskModel uyumu 96%

Neden?

  • West Ham United için beklenen gol: 1,99.
  • Deplasmanda maç başına 1,87 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

1,76

Beklenen gol (dep.)

1,99

Toplam beklenen gol

3,75

En olası skor

1-1

%8

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%37
Güven53/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, West Ham United 1577.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %32'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1577).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%40
Güven50/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: West Ham United 1577, Manchester United 1673.
  • West Ham United deplasmanda oynadığı 15 maçın %40'ini kazandı.
  • Simülasyonların %46'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,00 gol atıldı (0-2-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,76, West Ham United 1,99).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %73'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,76, West Ham United 1,99).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • West Ham United son 30 maçta maç başına 2,10 gol attı, 1,51 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven62/100Orta risk
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • West Ham United son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,75 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %72'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Manchester United — West Ham United · Kuponperest