30 Mart Cumartesi · 15:00
Kuponperest analizi
MUN%67Beraberlik%21WAT%13
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi kazanır veya berabere%87
Güven63/100Orta riskModel uyumu 59%
Neden?
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Watford 1620.
- Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
Beklenen gol (ev)
2,30
Beklenen gol (dep.)
0,61
Toplam beklenen gol
2,91
En olası skor
2-0
%14
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven48/100Orta risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Watford 1620.
- Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
- Simülasyonların %75'inde ev sahibi kazandı.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1713 — 1620).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Watford 1620, Manchester United 1713.
- Watford deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
- Simülasyonların %8'inde deplasman kazandı.
2.5 üst
Toplam gol
Güven59/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,30, Watford 0,61).
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %55'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.
2.5 alt
Toplam gol
Güven59/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,30, Watford 0,61).
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
- Watford son 30 maçta maç başına 0,76 gol attı, 1,94 gol yedi.
- Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven42/100Yüksek risk
- Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
- Watford son 30 maçının %50'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,91 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %39'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).