KuponperestV2
29 Ekim Pazar · 15:30
Manchester United
0-3Maç sonucu · İY 0-1
Manchester City

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,00

En olası skor

1-2

%10

Ev sahibi kazanır
%28
Beraberlik
%23
Deplasman kazanır
%48
Karşılıklı gol
%59
1.5 üst
%82
2.5 üst
%60
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.78.07.24.21.90.7
15.9119.45.52.40.9
24.07.06.23.61.60.6
31.73.12.71.60.70.2
40.61.00.90.50.20.1
50.20.30.20.10.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Deplasman kazanır veya berabere

Uyum 93%
Dixon-Coles%72
Monte Carlo%72
Elo gücü%74
Ensemble sonucu%71

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%29
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Manchester City 1820.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven67/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1820).
  • Simülasyonların %23'i beraberlikle bitti.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%48
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1820, Manchester United 1673.
  • Manchester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%52
Güven60/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Manchester City 1820.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %28'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%71
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester City 1820, Manchester United 1673.
  • Manchester City deplasmanda oynadığı 15 maçın %53'ini kazandı.
  • Simülasyonların %48'inde deplasman kazandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %77'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,31, Manchester City 1,76).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,31, Manchester City 1,76).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven63/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,31, Manchester City 1,76).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%34
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,31, Manchester City 1,76).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,31, Manchester City 1,76).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %60'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,31, Manchester City 1,76).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven63/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,31, Manchester City 1,76).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,31, Manchester City 1,76).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,43 gol attı, 1,40 gol yedi.
  • Manchester City son 30 maçta maç başına 1,87 gol attı, 1,14 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%60
Güven63/100Orta risk
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Manchester City son 30 maçının %60'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,08 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %59'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%40
Güven63/100Yüksek risk
  • Manchester United kalesini maçların %20'inde, Manchester City %33'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %41'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%74
Güven65/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Manchester City deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Manchester City deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%15
Güven74/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,31.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Manchester City deplasmanda maç başına 1,13 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%85
Güven68/100Düşük risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,76.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%53
Güven60/100Orta risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,76.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%25
Güven69/100Yüksek risk
  • Manchester City için beklenen gol: 1,76.
  • Deplasmanda maç başına 1,73 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%24
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%23
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,35 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%82
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%50
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,72 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,08.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 4 karşılaşmada ortalama 1,50 gol atıldı (1-1-2). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Manchester United — Manchester City · Kuponperest