KuponperestV2
16 Ağustos Cuma · 20:00
Manchester United
1-0Maç sonucu · İY 0-0
Fulham

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 13 ms

Beklenen toplam gol

2,26

En olası skor

1-0

%16

Ev sahibi kazanır
%48
Beraberlik
%27
Deplasman kazanır
%24
Karşılıklı gol
%42
1.5 üst
%65
2.5 üst
%39
3.5 üst
%20

Skor olasılık matrisi

012345
0108.84.01.20.30.0
114135.71.70.40.1
29.88.94.01.20.30.0
34.64.11.90.60.10.0
41.61.50.70.20.00.0
50.50.40.20.10.00.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — 2.5 alt

Uyum 84%
Dixon-Coles%59
Monte Carlo%61
Geçmiş frekans%54
Ensemble sonucu%59

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven54/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Fulham 1617.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%27
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1617).
  • Simülasyonların %27'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Manchester United 1673.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%74
Güven67/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Fulham 1617.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %48'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%54
Güven58/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Manchester United 1673.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %24'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%73
Güven68/100Orta risk
  • Simülasyonların %73'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%92
Güven68/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,40, Fulham 0,90).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%68
Güven59/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,40, Fulham 0,90).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%41
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,40, Fulham 0,90).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%21
Güven67/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,40, Fulham 0,90).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%8
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,40, Fulham 0,90).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %39'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%32
Güven59/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,40, Fulham 0,90).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%59
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,40, Fulham 0,90).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%79
Güven67/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,40, Fulham 0,90).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%47
Güven49/100Yüksek risk
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %42'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%53
Güven49/100Yüksek risk
  • Manchester United kalesini maçların %20'inde, Fulham %23'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %58'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Zayıf taraf için beklenen gol yalnızca 0,90 — gol bulamama olasılığı yüksek.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%76
Güven66/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%40
Güven60/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 1,40.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Fulham deplasmanda maç başına 1,40 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%63
Güven53/100Orta risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%25
Güven63/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%6
Güven73/100Yüksek risk
  • Fulham için beklenen gol: 0,90.
  • Deplasmanda maç başına 0,93 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%36
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%64
Güven52/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%27
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%14
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,01 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%71
Güven55/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%34
Güven52/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,29 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 2,31.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Manchester United — Fulham · Kuponperest