KuponperestV2
24 Şubat Cumartesi · 15:00
Manchester United
1-2Maç sonucu · İY 0-0
Fulham

Kuponperest analizi

MUN%46Beraberlik%28FUL%26

En güçlü istatistiksel sinyal

3.5 alt%79
Güven67/100Orta riskModel uyumu 86%

Neden?

  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,40, Fulham 0,90).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Beklenen gol (ev)

1,40

Beklenen gol (dep.)

0,90

Toplam beklenen gol

2,31

En olası skor

1-0

%14

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%46
Güven55/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Fulham 1617.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %45'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%28
Güven66/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1617).
  • Simülasyonların %30'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%26
Güven63/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Fulham 1617, Manchester United 1673.
  • Fulham deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %25'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (1-2-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%42
Güven58/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,40, Fulham 0,90).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %40'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%58
Güven58/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,40, Fulham 0,90).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Fulham son 30 maçta maç başına 1,04 gol attı, 1,25 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%49
Güven50/100Yüksek risk
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Fulham son 30 maçının %53'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 2,31 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %47'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Manchester United — Fulham · Kuponperest