KuponperestV2
24 Kasım Cumartesi · 15:00

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,04

En olası skor

2-0

%11

Ev sahibi kazanır
%61
Beraberlik
%22
Deplasman kazanır
%18
Karşılıklı gol
%55
1.5 üst
%81
2.5 üst
%58
3.5 üst
%36

Skor olasılık matrisi

012345
04.94.72.50.80.20.0
19.510.05.01.70.40.1
29.810.05.11.70.40.1
36.66.73.41.20.30.1
43.33.41.70.60.20.0
51.41.40.70.20.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 90%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%82
Elo gücü%78
Ensemble sonucu%79

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven54/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Crystal Palace 1600.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven68/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1713 — 1600).
  • Simülasyonların %22'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%21
Güven66/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Manchester United 1713.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%79
Güven69/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Crystal Palace 1600.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %61'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven57/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Crystal Palace 1600, Manchester United 1713.
  • Crystal Palace deplasmanda oynadığı 17 maçın %35'ini kazandı.
  • Simülasyonların %18'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven69/100Düşük risk
  • Simülasyonların %78'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%96
Güven73/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,03, Crystal Palace 1,02).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%82
Güven70/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,03, Crystal Palace 1,02).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%59
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,03, Crystal Palace 1,02).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%37
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,03, Crystal Palace 1,02).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%19
Güven73/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,03, Crystal Palace 1,02).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %58'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%18
Güven70/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,03, Crystal Palace 1,02).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%41
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,03, Crystal Palace 1,02).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%63
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,03, Crystal Palace 1,02).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Crystal Palace son 30 maçta maç başına 1,18 gol attı, 1,99 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%58
Güven53/100Orta risk
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Crystal Palace son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,05 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %55'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%42
Güven53/100Yüksek risk
  • Manchester United kalesini maçların %20'inde, Crystal Palace %17'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %45'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%88
Güven73/100Düşük risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,03.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%58
Güven56/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,03.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%33
Güven67/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,03.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Crystal Palace deplasmanda maç başına 1,65 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%66
Güven58/100Orta risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%9
Güven74/100Yüksek risk
  • Crystal Palace için beklenen gol: 1,02.
  • Deplasmanda maç başına 1,12 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven49/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%17
Güven61/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%73
Güven57/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%38
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%20
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,34 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%83
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%51
Güven47/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,71 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,05.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 2,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Manchester United — Crystal Palace · Kuponperest