KuponperestV2
11 Ağustos Pazar · 16:30
Manchester United
4-0Maç sonucu · İY 1-0
Chelsea

Kuponperest analizi

MUN%64Beraberlik%18CHE%18

En güçlü istatistiksel sinyal

Ev sahibi 2.5 üst%53
Güven57/100Orta riskModel uyumu 94%

Neden?

  • Manchester United için beklenen gol: 2,83.
  • İç sahada maç başına 2,31 gol üretiyor.
  • Chelsea deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beklenen gol (ev)

2,83

Beklenen gol (dep.)

1,19

Toplam beklenen gol

4,02

En olası skor

2-1

%9

Öne çıkan marketler

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%64
Güven47/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1719, Chelsea 1645.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %69'ini kazandı, maç başına 2,31 gol attı.
  • Simülasyonların %71'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%18
Güven63/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1719 — 1645).
  • Simülasyonların %15'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Chelsea 1645, Manchester United 1719.
  • Chelsea deplasmanda oynadığı 15 maçın %27'ini kazandı.
  • Simülasyonların %14'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 1,67 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

2.5 üst

Toplam gol

%75
Güven65/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,83, Chelsea 1,19).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 2,11 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %75'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 alt

Toplam gol

%25
Güven65/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,83, Chelsea 1,19).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 2,11 gol attı, 1,28 gol yedi.
  • Chelsea son 30 maçta maç başına 1,44 gol attı, 1,93 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%66
Güven60/100Orta risk
  • Manchester United son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
  • Chelsea son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 4,02 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %63'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).
Manchester United — Chelsea · Kuponperest