KuponperestV2
27 Nisan Cumartesi · 15:00
Manchester United
1-1Maç sonucu · İY 0-0
Burnley

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 6 ms

Beklenen toplam gol

3,39

En olası skor

1-1

%10

Ev sahibi kazanır
%58
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%22
Karşılıklı gol
%65
1.5 üst
%86
2.5 üst
%66
3.5 üst
%43

Skor olasılık matrisi

012345
03.64.32.81.20.40.1
17.19.35.92.50.80.2
27.59.66.12.60.80.2
35.26.74.31.80.60.1
42.73.52.21.00.30.1
51.11.50.90.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 81%
Dixon-Coles%77
Monte Carlo%78
Elo gücü%85
Ensemble sonucu%82

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%57
Güven56/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Burnley 1456.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%25
Güven56/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1456).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%18
Güven67/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Manchester United 1673.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%82
Güven71/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Burnley 1456.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
  • Simülasyonların %58'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%43
Güven58/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Manchester United 1673.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %22'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%75
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven77/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,09, Burnley 1,28).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 üst

Toplam gol

%86
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,09, Burnley 1,28).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

2.5 üst

Toplam gol

%63
Güven60/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,09, Burnley 1,28).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

3.5 üst

Toplam gol

%42
Güven62/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,09, Burnley 1,28).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,09, Burnley 1,28).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %66'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.

1.5 alt

Toplam gol

%14
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,09, Burnley 1,28).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%37
Güven60/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,09, Burnley 1,28).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%58
Güven62/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,09, Burnley 1,28).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,14 gol attı, 1,90 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven65/100Orta risk
  • Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,37 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %65'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven65/100Yüksek risk
  • Manchester United kalesini maçların %20'inde, Burnley %7'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %35'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%86
Güven71/100Düşük risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,09.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%57
Güven51/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,09.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%36
Güven66/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,09.
  • İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,25 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%75
Güven67/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%33
Güven59/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%13
Güven77/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,28.
  • Deplasmanda maç başına 1,13 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,27 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%43
Güven53/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%22
Güven62/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%44
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%27
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,48 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%84
Güven65/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%59
Güven54/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,89 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,37.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Manchester United — Burnley · Kuponperest