KuponperestV2
29 Ocak Salı · 20:00
Manchester United
2-2Maç sonucu · İY 0-0
Burnley

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 8 ms

Beklenen toplam gol

3,44

En olası skor

2-1

%11

Ev sahibi kazanır
%64
Beraberlik
%19
Deplasman kazanır
%17
Karşılıklı gol
%61
1.5 üst
%87
2.5 üst
%67
3.5 üst
%44

Skor olasılık matrisi

012345
03.33.62.10.80.20.1
17.18.54.91.90.60.1
28.39.65.62.20.60.1
36.37.44.31.70.50.1
43.64.22.51.00.30.1
51.71.91.10.40.10.0

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi kazanır veya berabere

Uyum 88%
Dixon-Coles%82
Monte Carlo%83
Elo gücü%87
Ensemble sonucu%85

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%62
Güven57/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Burnley 1456.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.

Beraberlik

Maç sonucu

%23
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1713 — 1456).
  • Simülasyonların %19'i beraberlikle bitti.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%15
Güven72/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Manchester United 1713.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%85
Güven74/100Düşük risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Burnley 1456.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %64'inde ev sahibi kazandı.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%38
Güven62/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Burnley 1456, Manchester United 1713.
  • Burnley deplasmanda oynadığı 16 maçın %13'ini kazandı.
  • Simülasyonların %17'inde deplasman kazandı.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%77
Güven71/100Düşük risk
  • Simülasyonların %81'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%97
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,29, Burnley 1,17).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%87
Güven75/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,29, Burnley 1,17).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%65
Güven61/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,29, Burnley 1,17).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%45
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,29, Burnley 1,17).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%26
Güven71/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,29, Burnley 1,17).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %67'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%13
Güven75/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,29, Burnley 1,17).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%35
Güven61/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,29, Burnley 1,17).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%55
Güven64/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,29, Burnley 1,17).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Burnley son 30 maçta maç başına 1,21 gol attı, 1,95 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%65
Güven60/100Orta risk
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Burnley son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,46 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %61'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %59).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%35
Güven60/100Yüksek risk
  • Manchester United kalesini maçların %20'inde, Burnley %3'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %39'inde en az bir takım gol atamadı.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven77/100Düşük risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,29.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%63
Güven57/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,29.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%40
Güven66/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,29.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Burnley deplasmanda maç başına 2,13 gol yiyor.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%71
Güven62/100Orta risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%32
Güven67/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%11
Güven77/100Yüksek risk
  • Burnley için beklenen gol: 1,17.
  • Deplasmanda maç başına 1,06 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%48
Güven51/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%36
Güven56/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%15
Güven65/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%77
Güven62/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%46
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%26
Güven60/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,52 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%85
Güven65/100Düşük risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,94 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%56
Güven53/100Yüksek risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 1,94 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,46.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Manchester United — Burnley · Kuponperest