KuponperestV2
4 Temmuz Perşembe · 15:00
Manchester United
5-2Maç sonucu · İY 3-1
Bournemouth

Monte Carlo simülasyonu

10.000 simülasyon · 5 ms

Beklenen toplam gol

3,70

En olası skor

2-1

%9

Ev sahibi kazanır
%60
Beraberlik
%20
Deplasman kazanır
%20
Karşılıklı gol
%68
1.5 üst
%89
2.5 üst
%74
3.5 üst
%53

Skor olasılık matrisi

012345
02.43.12.31.10.40.1
15.37.85.42.60.90.3
26.49.06.43.01.10.3
35.07.15.02.40.80.2
43.04.23.01.40.50.1
51.42.01.40.70.20.1

Satır: ev sahibi golü · sütun: deplasman golü · değerler yüzde

Model dağılımı — Ev sahibi 0.5 üst

Uyum 96%
Dixon-Coles%91
Monte Carlo%91
Geçmiş frekans%89
Ensemble sonucu%90

Maç sonucu

Ev sahibi kazanır

Maç sonucu

%54
Güven48/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Bournemouth 1671.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik

Maç sonucu

%24
Güven58/100Yüksek risk
  • İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1713 — 1671).
  • Simülasyonların %20'i beraberlikle bitti.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır

Maç sonucu

%22
Güven65/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Manchester United 1713.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Çifte şans

Ev sahibi kazanır veya berabere

Çifte şans

%78
Güven65/100Orta risk
  • Güç reytingi farkı: Manchester United 1713, Bournemouth 1671.
  • Manchester United iç sahada oynadığı 16 maçın %63'ini kazandı, maç başına 2,13 gol attı.
  • Simülasyonların %60'inde ev sahibi kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman kazanır veya berabere

Çifte şans

%46
Güven49/100Yüksek risk
  • Güç reytingi farkı: Bournemouth 1671, Manchester United 1713.
  • Bournemouth deplasmanda oynadığı 15 maçın %33'ini kazandı.
  • Simülasyonların %20'inde deplasman kazandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Beraberlik dışı

Çifte şans

%76
Güven63/100Orta risk
  • Simülasyonların %80'inde maç beraberlik dışında sonuçlandı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Toplam gol

0.5 üst

Toplam gol

%98
Güven71/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,36, Bournemouth 1,41).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 üst

Toplam gol

%89
Güven72/100Düşük risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,36, Bournemouth 1,41).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

2.5 üst

Toplam gol

%70
Güven56/100Orta risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,36, Bournemouth 1,41).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

3.5 üst

Toplam gol

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,36, Bournemouth 1,41).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

4.5 üst

Toplam gol

%32
Güven64/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,36, Bournemouth 1,41).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • 10.000 simülasyonun %74'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %58.

1.5 alt

Toplam gol

%11
Güven72/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,36, Bournemouth 1,41).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

2.5 alt

Toplam gol

%30
Güven56/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,36, Bournemouth 1,41).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

3.5 alt

Toplam gol

%50
Güven49/100Yüksek risk
  • Modeller bu maç için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,36, Bournemouth 1,41).
  • Manchester United son 30 maçta maç başına 1,74 gol attı, 1,29 gol yedi.
  • Bournemouth son 30 maçta maç başına 1,49 gol attı, 1,80 gol yedi.
  • Manchester United son maçlarının %43'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var

Karşılıklı gol

%70
Güven61/100Orta risk
  • Manchester United son 30 maçının %73'inde iki takım da gol attı.
  • Bournemouth son 30 maçının %80'inde iki takım da gol attı.
  • Modeller iki takım için toplam 3,77 beklenen gol hesaplıyor.
  • Simülasyonların %68'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).

Karşılıklı gol yok

Karşılıklı gol

%30
Güven61/100Yüksek risk
  • Manchester United kalesini maçların %20'inde, Bournemouth %10'inde kapalı tuttu.
  • Simülasyonların %32'inde en az bir takım gol atamadı.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Takım golü

Ev sahibi 0.5 üst

Takım golü

%90
Güven72/100Düşük risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,36.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 1.5 üst

Takım golü

%65
Güven51/100Orta risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,36.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Ev sahibi 2.5 üst

Takım golü

%42
Güven61/100Yüksek risk
  • Manchester United için beklenen gol: 2,36.
  • İç sahada maç başına 2,13 gol üretiyor.
  • Bournemouth deplasmanda maç başına 2,07 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 0.5 üst

Takım golü

%79
Güven59/100Orta risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 1.5 üst

Takım golü

%42
Güven54/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Deplasman 2.5 üst

Takım golü

%17
Güven72/100Yüksek risk
  • Bournemouth için beklenen gol: 1,41.
  • Deplasmanda maç başına 1,60 gol üretiyor.
  • Manchester United iç sahada maç başına 1,31 gol yiyor.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı

İlk yarı ev sahibi önde

İlk yarı

%45
Güven48/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı berabere

İlk yarı

%35
Güven52/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı deplasman önde

İlk yarı

%20
Güven59/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 0.5 üst

İlk yarı

%78
Güven58/100Orta risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı 1.5 üst

İlk yarı

%48
Güven46/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İlk yarı karşılıklı gol

İlk yarı

%28
Güven55/100Yüksek risk
  • İlk yarı beklenen gol: 1,66 — takımların gerçek gol dakikası dağılımından hesaplandı.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77; bunun yaklaşık %44'ü ilk yarıda düşüyor.
  • Bu market skor matrisiyle değil, yarı bazlı simülasyonla üretilir.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı

İkinci yarı 0.5 üst

İkinci yarı

%89
Güven61/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

İkinci yarı 1.5 üst

İkinci yarı

%64
Güven52/100Orta risk
  • İkinci yarı beklenen gol: 2,11 — goller ikinci yarıda ilk yarıya göre daha yoğun düşer.
  • Maçın toplam beklenen golü 3,77.
  • 10.000 simülasyonda yarı bazlı gol dağılımı ayrı ayrı örneklendi.
  • Son 3 karşılaşmada ortalama 4,67 gol atıldı (0-3-0). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.

Motor sürümü: Prediction Engine v2.1. Tüm olasılıklar Poisson/Dixon-Coles skor matrisi, Monte Carlo simülasyonu, geçmiş frekanslar ve Elo güç reytinginden oluşan bir ensemble ile hesaplanır. Bahis şirketi oranı kullanılmaz.

Manchester United — Bournemouth · Kuponperest