25 Mayıs Pazar · 16:00
Kuponperest analizi
MUN%43Beraberlik%26AVI%31
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 0.5 üst%80
Güven69/100Düşük riskModel uyumu 95%
Neden?
- Manchester United için beklenen gol: 1,60.
- İç sahada maç başına 1,93 gol üretiyor.
- Aston Villa deplasmanda maç başına 1,57 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
1,60
Beklenen gol (dep.)
1,23
Toplam beklenen gol
2,83
En olası skor
1-1
%12
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven55/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Aston Villa 1691.
- Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %67'ini kazandı, maç başına 1,93 gol attı.
- Simülasyonların %44'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven66/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1691).
- Simülasyonların %26'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven63/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Manchester United 1673.
- Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %36'ini kazandı.
- Simülasyonların %30'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven57/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,60, Aston Villa 1,23).
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %57'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven57/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 1,60, Aston Villa 1,23).
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,42 gol attı, 1,39 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,33 gol attı, 1,49 gol yedi.
- Manchester United son maçlarının %47'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Manchester United son 30 maçının %67'inde iki takım da gol attı.
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 2,83 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %60'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).