25 Mayıs Pazar · 16:00
Kuponperest analizi
MUN%59Beraberlik%18AVI%23
En güçlü istatistiksel sinyal
Ev sahibi 2.5 üst%58
Güven58/100Orta riskModel uyumu 93%
Neden?
- Manchester United için beklenen gol: 2,98.
- İç sahada maç başına 2,47 gol üretiyor.
- Aston Villa deplasmanda maç başına 1,93 gol yiyor.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beklenen gol (ev)
2,98
Beklenen gol (dep.)
1,36
Toplam beklenen gol
4,34
En olası skor
2-1
%8
Öne çıkan marketler
Ev sahibi kazanır
Maç sonucu
Güven38/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Manchester United 1673, Aston Villa 1691.
- Manchester United iç sahada oynadığı 15 maçın %73'ini kazandı, maç başına 2,47 gol attı.
- Simülasyonların %68'inde ev sahibi kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Beraberlik
Maç sonucu
Güven61/100Yüksek risk
- İki takımın güç reytingi birbirine yakın (1673 — 1691).
- Simülasyonların %17'i beraberlikle bitti.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
Deplasman kazanır
Maç sonucu
Güven50/100Yüksek risk
- Güç reytingi farkı: Aston Villa 1691, Manchester United 1673.
- Aston Villa deplasmanda oynadığı 14 maçın %43'ini kazandı.
- Simülasyonların %15'inde deplasman kazandı.
- Son 3 karşılaşmada ortalama 3,00 gol atıldı (2-0-1). H2H düşük ağırlıkla dahil edildi.
2.5 üst
Toplam gol
Güven55/100Orta risk
- Modeller bu maç için toplam 4,34 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,98, Aston Villa 1,36).
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,57 gol yedi.
- 10.000 simülasyonun %84'inde 2,5 üst sonuçlandı; lig ortalaması %57.
2.5 alt
Toplam gol
Güven55/100Yüksek risk
- Modeller bu maç için toplam 4,34 beklenen gol hesaplıyor (Manchester United 2,98, Aston Villa 1,36).
- Manchester United son 30 maçta maç başına 1,96 gol attı, 1,51 gol yedi.
- Aston Villa son 30 maçta maç başına 1,86 gol attı, 1,57 gol yedi.
- Manchester United son maçlarının %37'inde toplam 2,5 gol barajı aşılmadı.
Karşılıklı gol var
Karşılıklı gol
Güven58/100Orta risk
- Manchester United son 30 maçının %70'inde iki takım da gol attı.
- Aston Villa son 30 maçının %63'inde iki takım da gol attı.
- Modeller iki takım için toplam 4,34 beklenen gol hesaplıyor.
- Simülasyonların %75'inde iki takım da gol buldu (lig ortalaması %58).